Відгуки

Головна / Відгуки

Випуск 20.01.21

Щиро дякуємо всім викладачам Fenix Consult за якісне, доступне та захопливе навчання. Бажаємо вдячних учнів , нових звершень, здійснення всіх задумів!

Випуск 20.01.21

Випуск 18.12.20

Великий респект команді професіоналів! Велика подяка за знання та Ваш безцінний досвід, якими Ви поділилися процвітання Вам, успіхів та розумних студентів!

Випуск 18.12.20

Випуск 25.11.20

Дякуємо за чудову атмосферу, за цікаві і круті знання 1С Бухгалтерія, за усі відповіді, які виникали у процесі навчання. Успіхів Вам у майбутньому. Відмінних студентів і натхнення до роботи!

Олійник Наталія

Випуск 25.11.20

Випуск 02.11.20

Щиро дякую команді професіоналів, а особливо Надії Михайлівні за змістовні курси і якісне викладання! Бажаю Вам фінансового процвітання, успіхів і багато студентів.

Дідик Руслана
Гробовська Ліля

Випуск 02.11.20

Випуск 22.09.20

Щиро дякую за отриманні знання та вміння. Дуже сподобалося вчитися, вдало підібрано обсяг інформації. Чергування занять з 1С та теоретичних занять теж дуже вдале та логічне. Обов’язково рекомендуватиму курс знайомим.

Бажаю успіхів і росту компанії.

Павлик Н.В.

Випуск 22.09.20

Випуск 03.08.20

Курс «Бухгалтерський облік на сучасному підприємстві +1С»

Щиро вдячні за професійну підготовку, індивідуальний підхід, доступність у викладенні матеріалу. Особлива подяка Надії Михайлівні та Іринці.

Випуск 03.08.20

Випуск 18.03.20

Курс «Бухгалтерський та податковий облік у приватному бізнесі + 1С:Бухгалтерія»

Дякуємо усьому колективу за вкладені у нас знання, навики та вміння! Бажаємо Вам хороших, сумлінних студентів, процвітання. Особлива подяка Надії Михайлівні за вміння налаштувати на позитив, бажання бути найкращим бухгалтером, впевненим у собі та свої можливостях!!!

Випуск 18.03.20

Випуск 17.03.2020

Курс « Облік діяльності приватного підприємця»

Дуже вдячна та задоволена пройденим курсом. Дізналася багато нюансів про правильність ведення обліку. Здобула достатньо знань для діяльності приватного підприємця!

Обов’язково повернуся для вдосконалення навичок.

Фролова Н.Ю.
Продан М.В.

Випуск 17.03.2020

Випуск 11.03.20

Дуже вдячні всім викладачам курсу за надання розгорнутих знань, за професіоналізм, за витримку, терпіння, за віру в себе, за доступність викладання.

Ви найкращі!

Випуск 11.03.20

Випуск 23.01.20

Щира подяка колективу та викладачу Надії Михайлівні! Увага приділена висока, підхід професійний. Все лаконічно, влучно і водночас об’ємно та масштабно.

Вдячні Вам! Успіхів, наснаги, нових починань! Вдячні учні з повагою та любов’ю.

Випуск 23.01.20

Випуск 08.11.19

Величезна подяка усім викладачам! Ваша мудрість, досвід, терпіння та знання допомогли нам освоїти цікаву та нелегку науку. Бажаємо Вам розвитку та хороших студентів!

Випуск 08.11.19

Випуск 09.09.19

Щиро дякуємо колективу «Фенікс консалт» за знання, терпіння і колосальну роботу. Було цікаво і корисно. Дякуємо!

Випуск 09.09.19

Випуск 08.04.2019

Дякуємо всім викладачам за доступність пояснювання матеріалу. Кожен з нас взяв тільки найкраще! Вам успіхів і побільше клієнтів (після чого чудових бухгалтерів)!

БО 08.04.2019

Щира подяка всім викладачам від нашої групи. Бажаємо вам численних курсантів, легкої роботи. Цікавих задач.

З повагою група БО 19.02

БО 19.02.2019

           Дорогі «Fenix Сonsult»!

Щиро дякуємо Вам за отримані знання з курсу «Бухгалтерський облік, Бухгалтерія 1С». Дякуємо за доступну подачу матеріалу, гарне роз’яснення, індивідуальний підхід.

 

Шановні наші вчителі!!!

Дякуємо Вам за знання, за ваше терпіння, за доброту і щирість до нас таких недолугих бухгалтерів!!! Ви робите велику справу, нехай Вам у всьому завжди щастить!!! Щиро ваші «Леді» і «Джентельмени». Ваша чудова «команда», наші наставники-вчителі вселили у нас впевненість і бажання вчитись, удосконалювати свої знання і навички. Ви-найкращі у своїй справі!!! Хочеться побажати, щоб так було й надалі!

Успіхів Вам і процвітання!!!

 

         Шановні викладачі!

Щиро дякую за інформацію, яку ви дали. Все дуже доступно! Надіємось, що на практиці все буде виходити так само, як на уроках.

Процвітання вам!

Випуск 03.04.2019

 

Дякуємо Вам за Вашу роботу, нелегку працю, віддане ставлення до своїх обов’язків, доброзичливість.

Успіху, нових звершень, багато клієнтів, хороших партнерів.

Хочемо побажати успіхів у подальшому, благонадійних партнерів, хороших студентів і всього найкращого!

Випуск 21.01.2019

Щиро дякуємо за проведений короткий курс 1С Бухгалтерії «Робота з первинними документами», за те, що поділилися з нами своїми знаннями.

Бажаємо Вам багато нових клієнтів (учнів), процвітання бізнесу та нових досягнень.

Дякуємо!

5.03.2019 р.

Група щиро дякує команді Fenix Consult за надання хороших базових знань з курсу бухгалтерії, корисних порад і маленьких хитрощів. За якісне подання матеріалу і дружню атмосферу.

Бажаємо процвітання, розвитку, зацікавлених учнів.

До нових зустрічей!

З повагою, група.

Випуск 17.01.2019

Висловлюємо щиру подяку колективу «Фенікс Консалт» за розумні поради, доступні пояснення, віддану працю та додаткові знання.

Бажаємо Вам ефективного розвитку, вдячних студентів, успіхів у Вашій подальшій праці.

Дякуємо!!!

Випуск 22.12.2018 р.

Випуск 12.12.2018 р.

Дякуємо Василині за професійно надану інформацію по навчанні бух. обліку, 1С, за час та знання, витрачені на нас. Дякуємо за поради, розуміння, терпіння і чудове роз’яснення матеріалу.

Навчання пройшло з задоволенням, легко, цікаво.

Бажаємо Вам здоров’я, терпіння і професійного росту.

З Новим Роком 2019!!!

Бірак Оксана, Кушик Аліна

Випуск 28.11.2018 р.

            Щиро дякуємо Василині за розумні поради, терпіння, доступне роз’яснення матеріалу, високий рівень професіоналізму. Навчатись було цікаво, легко і приємно.

Перевознюк Віталіна, Сава Оксана, Соботка Олена

      Дякуємо за щирі емоції, за два місяці щастя в бухгалтерії!!! Ваші викладачі професіонали, знавці своєї справи, доносять свої знання слухачам, уважні до кожного студента! Бажаємо Вам успіхів і гарних студентів!

Випуск 23.11.2018 р.

Щиро вдячні всім викладачам за надані знання  по бухгалтерії і 1С. Будемо старатися втілити набуте на ваших курсах в реальній роботі. Вам гарних, позитивних і працьовитих студентів. Процвітання Бізнес- центру і побільше клієнтів.

 

Випуск 19.11.2018 р.

Дуже вдячна усій команді викладачів за хороше ставлення до студентів, за тактовність і кваліфікацію.

Я дійсно рада, що закінчила ці курси і отримала хорошу базу у сфері бухгалтерії, яка досі для мене була недосяжною.

Дякую!!!

Ріп’янська І.Є.

Ми прийшли до Вас за знаннями, порадами, і Ви зуміли викласти нам багато матеріалу, інформації. Щиро вдячні за усе! Те, чого ми навчились і дізнались, ми застосуємо у своїй роботі. Дякуємо!!!

Коваль О.А.

Дякую за проведення Клубу бухгалтерів! Дуже важливо поспілкуватися з спеціалістами своєї справи: бухгалтерами, представниками ДФС, юристами у сфері законодавства і оподаткування, оскільки в роботі виникає багато практичних питань. І при їх вирішенні висловлювання, що «час- це гроші» – як ніколи актуальне. Питання, що піднімаються під час зустрічі –  актуальні. Жодної «води», швидко і професійно – це принципи вирішення питань у групі для учасників Клубу.

Людмила

Випуск 17.10.2018 р.

Навчання приємно здивувало. Професіонали своєї справи, чи не єдина організація в м. Тернопіль, яка не тільки якісно розбирається в своїй професії, але і ділиться нею.

Навчання поставлене ефективно, об’єм курсу повний, актуалізація проблем та критичних питань.

Дякую за навчання, будемо обов’язково звертатись!

Макух Володимир, Калачик Лідія, Злагода Тетяна

Висловлюю подяку колективу фірми «Фенікс Консалт» за отримані знання і бажаю здоров’я і процвітання.

Бугра Михайло

Висловлюю величезну і щиру подяку команді тренерів за велику кількість отриманих знань, високий професіоналізм та увагу і неймовірно доступну і легку подачу інформації.

Гавришко Ганна, Фролова Любов

Щиро дякую за проведений курс бухгалтерії, теорії і практики, бажаю Вам багато нових клієнтів, учнів, процвітання та нових досягнень.

Бельма Олена

Випуск 25.06.2018р.

Щиро дякуємо за новий діагноз – бухгалтер. Будемо йти до вершин, щоб відповідати високому званню.

Вашому чудовому колективу лише приємних змін, легкої роботи, вдячних студентів, щоб у кожній галузі нашого міста у вас були випускники.

Нацюк Мирослава, Шинкелевич Таня, Попічко Таня, Довгань Оксана, Джинджириста Оксана

Випуск 20.04.2018р.

Дякуємо усім нашим викладачам за доброзичливе ставлення, доступне та детальне викладення інформації, безмежне терпіння))) та екскурсію в Чарівний Світ Бухгалтерії!!!

Яцюк О.В., Суржик І.В., Топорницька О.В., Шада О.В., Андрушків Н.Я.

Шановні працівники «Fenix Consult»,  група випуску 20.04.2018р. щиро дякує за проведення курсу та приділену увагу. Бажаємо всім працівникам центру процвітання, здоров’я, вдячних студентів та успіху.

Н. Драган, Попович П.Б., Рудковська О.Р., Мацейко І.В., Заклекта Олена

Випуск 07.02.2018

Щиро дякуємо за знання та приділену увагу. Будемо застосовувати вивчений матеріал на практиці. А вашій фірмі успіху та процвітання!

Наталя та група

Випуск 29.01.2018р.

Щиро вдячні за ваші зусилля, знання, та продуктивну роботу, за нові знання та терпіння. Бажаємо більше хороших студентів!

Ліля, Наталя, Мар’яна, Віка

Випуск 21.12.17 щиро дякує за цікаве та продуктивне навчання! Бажаємо вам хороших студентів, творчого процвітання та великих прибутків 🙂

Іра, Віра, Наталя, Марійка, Вікторія

Група 11.09.2017р., яка успішно пройшла навчання з курсу «Автоматизований бухгалтерський та податковий облік» безмежно вдячна усім тренерам за отримані знання і навички, за розуміння і терпіння!

Успіху Вам, удачі і натхнення у Вашій нелегкій роботі!!!

Випуск 08.11.2017 р. висловлює щиру подяку за проведення навчального курсу!

Сторожул Р.О.

Шановні працівники «Бізнес-Центру»! Щиро дякуємо Вам за терпіння, доброту, мудрість та одержані знання. Бажаємо Вам наснаги в продовженні цієї нелегкої справи, успіхів та здійснення бажань.

 

 

Випуск 26.06.2017 р.

Щиро вдячні Вам!!! Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!!! За хороші , практичні та веселі заняття!!!

Випуск 16.05.2017 р.

Шановні працівники «Бізнес-Центру»!

Щиро дякуємо вам, а особливо викладачу Марії, за терпіння, доброту, мудрість, розважливість та здобуті знання.

Дуже дякуємо за доступну інформацію, яку подавав нам викладач та консультації по роботі у вивченні програми 1С:Бухгалтерія 8.3 версії.

Бажаємо Вам успіхів, достойної зарплати, за ваші знання і професійність.

28.04.17 р. Світлана, Козак С., Швець І.М.

Шановні працівники «Бізнес-Центру»! Від усієї групи щиро дякуємо Вам за безмежне терпіння та ті неоціненні здобуті знання.

Особливо хочемо подякувати Марії за сталеву витримку і терпіння.

Дуже дякуємо за доступну інформацію, гостинність та привітність.

Бажаємо Вам процвітання та старанних і розумних учнів.

Від усієї групи щиро вдячні вам за отримані знання, ваше терпіння та хорошу атмосферу.

Бажаємо Вам у подальшому успіхів, процвітання, прибутків і лише хороших учнів!

Дякуємо за все!

З повагою ваші дорогі учні-денники.

08.11.2016 р.

Соколоса Наталя, Мороз Іванна, Деркач Галина, Доценко Наталя

Дуже дякую, Настя!!!

Завдяки Вам відновилися ті знання, які були, і здобулися нові.

Дуже доступні, зрозумілі пояснення, мегатерпіння, завжди гарний настрій. Всім рекомендуватиму!

Дякую!

Аня 06.11.2016

Шановна Анастасія!!!

Щиро дякуємо за здобуті знання з бухгалтерського та податкового обліку!!!

Бажаємо Вам подальшого процвітання, благополуччя, розвитку, терпіння та успіху.

Оленка 06.11.2016р.

Шановна Анастасія!!!

Дякуємо Вам за здобуті знання, величезне терпіння, доброту та увагу! З Вами було приємно працювати!

P.S. «Дт зліва – Кт справа»

20.03.2016 Таня, Маріанна, Маша, Коля, Маша, Максим

Шановні працівники бізнес-центру!

Ми вдячні Вам за пройдені курси і здобуті знання.

Ми зрозуміли, що коли кредит з дебетом сходиться – просто феєрично!

Бажаємо Вам подальшого розвитку, росту в вашій сфері, стабільності в законодавстві, благополуччя і особистого сонячного щастя.

05.02.2016р.

Надія Михайлівна!

Наша група від щирого серця дякує Вам за здобуті знання та повну самовіддачу слухачам курсів, за привиту любов до бухгалтерської професії!!!

22.11.2014

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро Вам вдячні за здобуті знання! Кожне заняття було надзвичайно цікаве. Саме тут ми здобули ті знання, які зможемо реалізувати в майбутній професії «Бухгалтер». Ми зрозуміли, що робота бухгалтера надзвичайно важка, але дуже цікава. Постараємося збудувати «віллу» на даному Вами «фундаменті»!

Ще раз дуже дякуємо!

16.11.2014

Шановна Надія Михайлівна!

Щоночі, зручно лягаючи у ліжко і закриваючи очі, ми бачитимемо дебети і кредити (особливо 641-го рахунку). Ми будемо нервово і напружено згадувати чи зійшовся баланс.

Ходячи вулицями прискіпливо прислуховуватимемось до будь-яких розмов щодо законодавства…

Але усі ці супер-властивості ми цінуємо і любимо! Ми вдячні Вам за те, що відкрили для нас джерело знань і умінь, що, безперечно, стануть надійним фундаментом для подальшої нашої роботи!

Паньків Анастасія, Якуб’як Наталія, Бабещук Світлана, Кузик Ірина, Фурик Катерина, Слободянюк Мар’яна, Фаріон Наталія, Зварич Ірина

Шановна Надія Михайлівна!

Ми висловлюємо Вам свою подяку за отримані знання . Було дуже приємно познайомитися з такою прекрасною людиною, як Надія Михайлівна.

Група з 02.04.14р. – 18.04.14р. рекомендує курси!

Щиро дякуємо!

Шановна Надія Михайлівна.

            Від імені всієї групи щиро дякуємо за навчання, за Ваше велике терпіння!!!

Бажаємо Вам успіхів та благополуччя, натхнення.

Також дякуємо за терпіння ще раз! Нарешті ми не будемо дивитися на «шахматку» як «барани на зорі»!. Ми завжди пам’ятатимемо про Ваш внесок в наші світлі головиJ

Шановні викладачі, Анастасія і Надіє Михайлівно. Я від імені всієї групи говорю Вам велике спасибі.

Бо найважча праця – це розумова, а особливо, з людьми.

Спасибі Вам за велике терпіння, за те, що вкладали в нас свої знання і старання. Вибачте за те, що ми трішки щось недовиконували чи запізнювались. Тому щастя Вам у вашій нелегкій праці. Бажаю, щоб ці зерна, які ви сієте між нами – студентами, проростали.

Шановна Надія Михайлівна!

Ми щиро вдячні за пройдені курси бухгалтерського та податкового обліку у приватному бізнесі. Бажаємо Вам успіху та натхнення в вашій роботі!!! Щастя, благополуччя та всіх благ!!!

Забіяка Ігор, Литвин Інна, Шомоді Ірина, Турецька Оксана, Перепелюк Оксана, Ратушняк Юля, Гратій Катерина, Дайнека Тетяна, Гратій Катерина

Шановна Надія Михайлівна!

Ми щиро вдячні Вам за отримані знання з бухгалтерського та податкового обліку! За те, що привідкрили нам двері у світ бухгалтерії.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного тепла!

А ще бажаємо  бути завжди на висоті у Вашій нелегкій роботі.

Струтинська О.І. Москалик Т.І. Ящишин Т.Ю. Ступінський Р.А. Крамар І.І. Боярчук О.В. Брилінська І.Ю.

Дякую за науку, було приємно навчитися нового, познайомитися з Вами і новими цікавими людьми, і за нові знання і цікаво проведений час.

Мовчан Іра, Задорожна О.М., Бельц О.І., Фареник І.Ю.

Щиро вдячна за пройдені курси – дуже повчальні і цікаві. Бухгалтерія- це праця і дисципліна.

Успіхів у роботі і натхнення по житті!

Мишковець Н.І.

Надія Михайлівна, вельми вдячна за знання, які Ви надали. Дякую Вам за цікаво викладений матеріал, за зрозумілу мову.

Пантелеймін О.С., Шемлей І.В.

Шановна Надіє Михайлівно!!!

Хочемо щиро подякувати за мудру науку, за корисні поради з теорії бухгалтерського обліку. Ми впевнені, що вони заронили в наші голови зерна рахунків, подвійних записів, які обов’язково згодом проростуть в оборотно-сальдові відомості та балансі. І з вашої легкої руки ми поповнимо лави професійних головних бухгалтерів.

Кріль Т.Б., Чайковська Н.І., Сас І.О., Гбур Н.Б.

Шановна Надіє Михайлівно!

Щиро дякуємо Вам за надані знання з дисципліни «Бухгалтерський облік». Курс був для нас непростим, і, сподіваємось, отриманий досвід запам’ятається на все життя, і принесе відчутну користь в роботі.

Курси сильно нас здружили, в майбутньому тепер буде з ким порадитись і поділитись своїми проблемами і здобутками.

З чистою совістю можемо рекомендувати Вас, як кваліфікованого спеціаліста, майстра своєї справи. Інформація подавалась дуже доступно, і зрозуміло.

Крім того, пройдені курси дали «підґрунтя для роздумів», що необхідно в собі змінити, допрацювати, щоб ефективно виконувати бухгалтерську роботу.

З повагою та любов’ю, щиро вдячні!

Глущук Л.З., Кирич І.В., Папарига З.Р., Ворона Х.В.

Шановна Надія Михайлівна!

Ми всі Вам дуже вдячні за курси, які принесли нам користь на роботі. Окрім того, кожне заняття було цікавим, ми дуже здружились, разом вирішували задачі та радились.

Для нас Ви залишитесь не лише гарним професіоналом, справжнім «майстром обліку», але і дуже хорошою людиною, яка завжди дасть влучну пораду та на прикладі пояснить суть всіх бухгалтерських понять (особливо нам запам’яталось пояснення ПДВ).

Бажаємо Вам натхнення до створення нових курсів, успішного бізнесу та успіхів в усіх починаннях.

Левченко Є.А., Денега О.М., Колодій З.Г., Томчук Р.Г., Копильчак А.Я., Яцина П.П., Широка В.Ю.

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро вдячні Вам за знання, які отримали на курсах. Бажаємо Вам і вашій команді успіхів та процвітання.

03.04.13 р.

Щиро вдячний за чудово проведений  час! Ваша компанія найкраща!!! Бажаю завжди бути найкращими і зразковими для всіх!!!

Ви найкращі!!!

22.03.2013 р.

Шановна Надія Михайлівна, дуже дякуємо Вам за Вашу нелегку працю. Знання, які ми отримали, нам дуже потрібні в цей тяжкий час. Щастя, здоров’я, всього Вам найкращого.

Дякуючи Вам закохалася в бухгалтерський облік. Ніколи навіть не думала про таке майбутнє! Дякую за методику викладання! Ви-неймовірні.

22.03.2013 р. Володіна Віра

Шановна Надія Михайлівна!

Дякуємо Вам за ці проведені години на курсі з великою користю для нас. Будемо застосовувати знання і розвивати їх обов’язково.

Бажаємо Вам і вашій команді здійснення стратегічних планів у розвитку компанії.

Співробітники компанії «Волошин»: Теплицька Юля, Симчак Володимир, Абкадиров Фебзі, Капущак Євген, Довбня Володимир

Шановна Надія Михайлівна.

Наша група щиро вдячна Вам за знання, якими Ви поділилися з нами. Дякуємо за Ваше терпіння, розуміння, людяність. Захоплюємось Вашим професіоналізмом та ентузіазмом.

Гаврилюк Марія, Олійник Ірина, Буйновська Наталія, Яворська Зоя, Левицька Надя, Полякова Світлана, Гончарик Ольга, Фрончко Світлана, Шкільнюк Таня, Великанич Віта. 01.02.2013 Дякуємо!

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро дякуємо Вам за професійно прочитаний нам курс «Бухгалтерський облік».

Особливо хочемо відмітити Ваш творчий підхід, нестримну енергію у викладання здавалось-би такого «сухого» предмету.

Дякуємо Вам за терпіння до нас.

З подачі Вашої легкої руки ми віримо в свої сили. Обов’язково станемо «процвітаючими» та високо-оплачуваними бухгалтерами!

Товарніцька Ю.В., Підперигора Б.П., Москалюк С.С., Юрків Т.М., Дащенко В.

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро дякуємо Вам за глибокі, змістовні знання, які Ви так старанно давали нам. Бажаємо Вам натхнення у вашій нелегкій праці, міцного здоров’я і щастя в особистому житті.

Завада О.М., Березовська О.В., Бучма Т.І., Белова І.М., Малахова Т.Є., Гіпська Л., Дідоренко Т., Шигда Г.

Щиро вдячні консалтинговій компанії «Бізнес Центр» за організацію такого потрібного курсу «Бухгалтерський та податковий облік».

Дякуємо особисто Надії Михайлівні за надані нам знання, за розуміння та терпіння.

Бажаємо процвітання Вашій компанії та успіхів у подальшій діяльності.

Група випуск 22.11.2012 р.

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро Вам дякуємо за передані нам знання. Нехай на Вашому шляху, у нелегкій праці зустрічаються лише такі хороші учні і старанні студенти, як ми.

Осельська Леся Бело Лєна, Костик Юлія, Ребуха Наталія, Осельський Віталій, Дармохвал І., Козак О. С., Джиджора П., Русиняк Іван

Надія Михайлівна!

Щиро вдячна за знання, якими Ви поділились з нами. Сподіваюсь в майбутньому стати таким же професіоналом у своїй справі, як і Ви!

26.08.2012

 

Полив’яна Ольга

Щиро вдячна Надії Михайлівні та Насті за отримані знання з бухгалтерського обліку та освоєння ПЗ «1С:Бухгалтерія». Теоретичні та практичні заняття суттєво поповнили мої знання у веденні бухгалтерського обліку на підприємстві.

Сподіваюсь, що отримані знання допоможуть мені в майбутньому в роботі. А в пошуках нової хорошої роботи, сподіваюся, мені знову ж таки допоможе колектив «Бізнес-центру».

26.08.2012 р.

Петришин Інна

Щиро дякуємо колективу «Бізнес-центр», Надії Михайлівні, Анастасії, Ірині за сумлінну роботу, за отримані цінні знання у сфері бухгалтерського та податкового обліку, хорошу навчальну практику.

Бажаємо Вам всього найкращого, успіхів.

До наступної зустрічі!

06.08.2012 р.

Шинкар О.М., Коваленко Н.П., Піх О.І., Настин О.В,. Козяр Сергій Іванович

Шановна Надія Михайлівна!

Дякуємо за отримані знання. Було дуже приємно навчатися у Вас.

Вважаємо ваш бізнес-курс високопрофесійним, а Вас – справжнім професіоналом! Відчуваємо себе набагато впевненішими.

Бажаємо Вам успіхів, процвітання!!!

25.05.2012 р.

Шановна Надія Михайлівна!

Колектив компанії «Волошин» щиро вдячний за отримані знання. Ви відкрили для нас суть бухгалтерської роботи. Нам приємно було їздити до Вас.

Бажаємо розумних учнів, творчої наснаги.

Олексюк А., Вітвіцький О., Казимирович А., Куцан В., Османов Е., Хома В., Слободзян Ю., Гаврилюк В.

Шановна Надія Михайлівна!

Дякуємо Вам за отримані знання! За цікаві лекції, за те, що Вам вистачило терпіння, за Ваш професіоналізм.

Бажаємо процвітання вашій компанії.

Нам було дуже приємно бути вашими учнями!!!

09.04.2012р.

Славко Т.Б., Фурман Л.П., Депутат Г.Д., Галас Х.С., Дем’янчук К.Р., Криськів Г.Б.

Шановна Надія Михайлівна!

Наша група вдячна Вам за отримані знання, працю з нами, доступність викладання інформації і практичне їх застосування. Було дуже приємно навчатися у Вас.

Бажаємо Вам жіночого щастя, успіхів у Вашому бізнесі, терпіння і наснаги до учнів.

Будемо радити нашим друзям і знайомим.

09.03.2012 р.

Фаріон Н.О., Дайнека І.П., Поливка Л.Р., Шевчук Т.Є.

Шановна Надія Михайлівна!

Ми дуже вдячні Вам за знання, за віру в нас як майбутніх спеціалістів.

Нам дуже приємно було познайомитися з Вами як з педагогом, так і хорошою людиною.

Бажаємо Вам жіночого щастя, процвітання в бізнесі, терпіння і наснаги як викладачу і всього найкращого.

07.11.2011.

Бірючинська О.М., Масник І.В., Леськів І.В., Квасниця Н.

Шановна Надія Михайлівна та колектив «Бізнес-Центру»!

Дякую за доступне та якісне навчання!!! Було дуже приємно навчатись у Вас. Бажаю Вам успіхів у професійній діяльності та терпіння до учнів.

03.11.2011р.

Данилюк Л.І.

Шановна Надія Михайлівна!

Від щирого серця вдячна Вам за цінну інформацію, яку я змогла почерпати.

Бажаю Вам міцного здоров’я, процвітання Вашій професійній діяльності та мудрих і вдячних студентів.

Кафтан Надія

Шановна Надіє Михайлівно!

Дякую за цікаві лекції, за дружнє спілкування. Успіхів в роботі!

03.11.2011 р.

Шановний колектив «Бізнес-Центру»!

Дякуємо Вам за цікаві лекції, за привітне і добре ставлення, за доступний виклад інформації, і за розуміння і бажання завжди йти на зустріч нам!!! Дякуємо!!!

Габрилей Катерина, Бурик Ольга, Павлишин Галина

Шановна Надіє Михайлівно!!!

Дякуємо за результативне навчання, за якісні роздаткові матеріали, за людяне ставлення до учнів.

Навики, отримані на Вашому тренінгу, обов’язково будуть нами застосовуватися на практиці.

Дякуємо!!!

Група 22.06.2011- 04.09.2011 р. : Мостовий Віктор, Закалюк Мар’яна, Попович Микола

Шановний колектив «Бізнес Центру», а особисто Надія Михайлівна!

Хочемо подякувати Вам за чудові курси, за глибокі знання та за прекрасно проведений спільний час!!! Ви навчили нас не лише «бухгалтерського обліку», а й вижити в нашій податковій політиці. Ви чудовий викладач та хороша людина.

Щиро дякуємо Вам за те, що Ви є!!!

До зустрічі.

Вечірня група 08.06.2011р.

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро дякуємо Вам за знання, які ми отримали  завдяки Вашим курсам, за терпіння.

З повагою, Маркевич Т.І., Штука О.М., Онищук О.М., Лісніцька І.Б., Чорній. 10.06.2011 р.

Шановна Надія Михайлівна!

Удачі в роботі, житті!!! Завжди рада Вас бачити, дзвоніть, заходьте в гості!

Хім’як Наталя

Шановна Надія Михайлівна і весь колектив «Бізнес-Центру»! Щиро вдячна Вам за отримані знання, людяне відношення до нас.

Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів та процвітання Вашому бізнесу.

З повагою – Роздайбіда Галина Петрівна. 16.05.2011 р.

Шановна Надія Михайлівна!

Щиро дякуємо Вам за знання, які ми отримали завдяки Вашим курсам. Хочемо побажати насамперед міцного здоров’я, терпіння, в душі нехай завжди панує незнанна віра, безмежна надія та ніжна любов.

З повагою та вдячністю Ваша група 17.01.11 – 25.01.11 Ничай Руслан, Лазурко Наталя, Пасічник Вікторія, Тимків Наталя, Шарак Юрій, Лотоцька Наталя, Гніда Зоряна

Шановна Надіє Михайлівно!

Щиро вдячні Вам за ваше терпіння, турботу, зусилля, які Ви в нас вклали!!!

Бажаємо Вам успіху в сфері Вашої діяльності, щоб у Вашому житті завжди дебет сходився з кредитом!!!

Щастя Вам, здоров’я, успіху, чистого безхмарного неба, ніяких бід та незгод!!! Поваги від близьких, знайомих, друзів!!! І всього-всього-всього Вам самого-самого-самого НАЙКРАЩОГО!!!

Дякуємо за співпрацю!!!

З повагою, Ваша група 16 червня – 20 серпня 2010 р. Кубінська Тетяна, Дусановська Наталя, Бойко Ольга, Думанська Інна

Шановна Надія Михайлівна, хочу подякувати Вам за Вашу діяльність і вміння навчити та заохочувати до самовдосконалення .

Завдяки Вам, я зараз точно знаю чим я хочу займатися.

Дякую Вам і хочу побажати лише гарних студентів, лише насичених днів, нехай здійснюються всі Ваші бажання.

Інна К.

Щиро дякуємо Надії Михайлівні за знання, внесені в наші «світлі» голови. Бажаємо Вам багато студентів, подальшого процвітання «Бізнес-центру».

Здоров’я, терпіння, ПРИБУТКІВ!!!

Андрійчук О.В., Новак О.Ю., Купчик І.А., Міщук О.Б., Прохорова Л.В., Попів О.Б., Стахів Н.В., Грабовська І.І., Івасечко О.Л., Гнатів О.М., Стахів Н.В.

04.06.2010 р.

 Ми хочемо подякувати

За щирість та науку

За бухгалтерію ось цю

За радість та за муку.

За цифри ті, що всі у нас

Як коні розбігались.

За радість, за переживання

Коли не получалось.

Хай у майбутньому всіх нас

Які б не були перешкоди

Ми завш науку пам’ятали

Не задава роботі шкоди.

Мисян М.З., Паралюх С.Я., Дюлай І.А., Кобрин Н.І., Фрадинська Л.В., Тимків Т.П., Ільчишина В.Ю., Король М.Б., Мельничук А.С.

Шановна Надія Михайлівна і Настя! Дякуємо вам за терпіння, наполегливість, навчавши нас всіх премудростей бухгалтерського обліку.

26.03.2010 р.

            Щиро дякуємо за отримані знання на курсах! Ми дуже задоволені процесом навчання і бажаємо вам успіхів!

Аліна, Іра, Лихолат Віталій, Юля

Шановна Надія Михайлівна і Настя! Дуже вдячна Вам за безмежне терпіння і розуміння. Надія Михайлівна, Ви кумир усіх, хто прагне до досконалості.

Здоров’я усім Вам та вдячних учнів!!! Дякую!!!

Колісник Віта

19.02.2010 р.

Міцного здоров’я, віддачі до улюбленої справи, нехай натхнення і успіх ніколи не залишить Вас.

З повагою, Олеся

Я підтримую все вище сказане і від себе хочу побажати розширятись і навчати ширше коло людей!!! Дякую за навчання!

Щиро дякую за знання, які я отримала з великим задоволенням. Бажаю Вам міцного здоров’я, процвітання Вашого навчального закладу.

Ви найкращі!!!

Шановні Надія Михайлівна та Настя!!!

Щиро дякую Вам за надані знання, практичні навички, терпіння та розуміння (особливо до людини з таким характером, як в мене).

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, розвитку для «Бізнес Центру» та багато розумних та здібних студентів!

You are the best!!!

Шановний «Бізнес Центр» і всі його співробітники, а саме Надія Михайлівна і Анастасія Володимирівна. Хочу подякувати Вам за професіоналізм і терпіння в Вашій нелегкій справі – виховання майбутніх бухгалтерів))) Бажаю розвитку і процвітання!

З повагою, Попович Ярослав

З найкращими побажаннями і невимовною подякою від майбутнього головного бухгалтера!!!

31.12.2009 р. Панкевич О.Т.

15.12.2009 р.

            Шановні тренери і зокрема Надія Михайлівна!

Хочу написати просто декілька щирих слів.

Навчалася на ваших курсах не один раз (Бухгалтерія, фін. аналіз і тепер 1С) і звичайно, якщо придумаєте ще якісь курси – обов’язково прийду знову, а це є свідченням вдячності, довіри і великої поваги.

Щиро вдячна вам всім за надані мені знання, дуже доречні поради і підказки не тільки теоретичні, а власне ті, що стосуються безпосередньо роботи.

Окремо хочу подякувати тренеру Насті за терпіння в навчанні, розуміння і взагалі все.

Надії Михайлівні теж окреме Велике Дякую!!!

Одним словом ви найкращі! Ваш колектив – просто супер.

P.S. Сподіваюся на нові зустрічі!

Натхнення вам, успіхів, розумних учнів.

Ще раз ДЯКУЮ !!!

Боднарчук Оля

08.12.2009 р.

            Шановні, дорогі і любі наші викладачі!

Ми щиро вдячні Вам за Вашу клопітку роботу. Ми дізналися від Вас багато нового і цікавого. Ви прекрасно подаєте і доносите до нас свої знання. Бажаємо Вам подальших злетів, гарних учнів і успішних клієнтів.

З повагою Ваші Іринки

Дорога наша Надія Михайлівна!

Пише Вам дружній склад випуску вересень-листопад 2009 !!!

В перших рядках нашого колективного звернення хочеться висловити Вам щиру подяку за Вашу науку та життєву мудрість, яку ми будемо помножувати та розвивати!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, нестримної творчої енергії, якою Ви нас протягом всього бухгалтерського шляху заряджали, завжди залишайтеся такою ж життєрадісною та щирою людиною!!!

З повагою та любов’ю Ваші діти!!!

Марія Гайтко, Оксана Галай, Аня Свірська, Таня Суднєва, Рома

13.08.2009 р.

Дт знайомство з Вами

Дт нові друзі

Дт цікаві захоплюючі заняття                                             Кт Бізнес Центр

Дт знання + вміння

Дт зійшлася оборотно-сальдова відомість

Дт перспектива в майбутньому

Іра К., Свєта К., Наталя В., Марійка Л., Ігор В.

19.06.2009 р.

            Запам’ятався весь період навчання. За два місяці тільки приємні спогади про курси. Спасибі Надії Михайлівні за ті знання і практичні навички, які вона з таким натхненням нам передала за ці два місяці. Спасибі за розуміння нас як учнів і за терпіння та витримку!!!

Всього Вам найкращого!

З повагою, Артур Рижак

Велика подяка Надії Михайлівній за знання. У Вас дуже кропітка і тяжка праця. Дякуємо Вам.

Дякую, і процвітання Вам, терпіння і успіху у Вашій праці.

Хомів Г.

Велике спасибі за знання, які сприймаються легко, і які починаєш розуміти, а відповідно хочеться займатися такою справою, як бухгалтерія. Велике спасибі за Ваш позитивний підхід до людей, і за терпіння до кожного учня.

Дякую!!!

19.06.2009 р.

Шановна Надія Михайлівна, Настя!

Педагогіка це надзвичайно важка, кропітка і відповідальна справа. Величезне спасибі за добре підібраний підхід до таких учнів як я ( часом нестриману, імпульсивну і «гарячу»).

Бажаю Вам терпіння, сили, натхнення і позитиву.

Здоров’я міцного і нескінченного!

Дякую!!!

19.06.2009 р.

Величезна вдячність за доступно викладений матеріал «Бух. облік та 1С:Бухгалтерія». Я переконалась, що інтенсивні бухгалтерські курси можна вивчити на тому самому рівні як в інституті і навіть краще.

Велика вдячність за терпіння та доступність. Приємно вчитись у людини з великою практикою та величезним почуттям гумору.

Дуже вдячна за Ваше навчання!!!

І Насті окреме Дякую!

Бажаю тільки найліпших учнів!

Брайляк Віра

Складаємо велику подяку Надії Михайлівні і Насті за цікаві заняття та гарний і послідовний виклад інформації.

Дякуємо за здобуті знання!!!

28.05.2009 р.

Андрусик Юлія, Безпальченко Сергій

Дуже, дуже дякую Надії Михайлівній та Насті за знання, що дали у сфері бухгалтерського обліку. А оборотно-сальдову я не забуду ніколи, скільки жити буду (правда вона мені і досі не зійшлася).

Великий Вам Уклін!!!

Хочу подякувати за придбанні знання, і величезне терпіння Надії Михайлівні. Бажаю «Бізнес центру» удачі, процвітання, і масу клієнтів.

Велика вдячність Надії Михайлівні за надані знання, вміння та навики роботи.

06.05.2009 р.

Грита Світлана

Щиро вдячний наставникам з «Бізнес-центру» за прищеплені мені знання, вміння, навички, за проявлення терпіння і взаєморозуміння при проходженні навчального процесу.

Маю надію продовжити співпрацю з «Бізнес-центром» на взаємовигідних умовах.

Удачі Вам!

06.05.2009 р.

Богдан Сімора

Шановні колеги «Бізнес-центру». Висловлюю щиру подяку за викладені знання з 1С-Бухгалтерії, підтримку, розуміння в проведені курсу. Щиро надіюсь на подальшу співпрацю в професійному колі та зв’язок поза його межами.

30.04.2009 р.

Тетяна Альховіцька

Надія Михайлівна, Анастасія Володимирівна і всі працівники Бізнес Центру. Щире і повноформатне спасибі за інформаційне наповнення сірих клітин.

Найнадійніша перевірка засвоєних даних – це практика. Сподіваюсь що зможу все це не лише застосувати у роботі, а ще і мати з цього непоганий прибуток.

А якщо серйозно, то величезне дякую за все. Я для себе відкрила бухгалтерський облік з нової сторінки. Починаю розуміти проводки і любити цифри.

30.04.2009 р.

Л. Дроненко

Надіє Михайлівно, Настя, Таня і всі працівники Бізнес-Центру, ваша праця є неоціненною.

В кожної людини є шлях до вершини, де по дорозі трапляються каміння перешкод, але потрібно впевнено йти вперед.

Для бухгалтера цією вершиною є досконалість у бухгалтерії. Ваш Бізнес- Центр допомагає долати ці перешкоди.

На мою думку, Бізнес-Центр повинен існувати при університеті, що досить ефективно покращить знання студентів.

Дуже дякую вам за допомогу, підтримку і розуміння.

Веселки любові, добра і миру.

27.03.2009 р.

Марічка Дерій

Дякуємо Надіє Михайлівно і Настя за проведені курси 1С Бухгалтерія, за терпіння і витримку, за доброту і за щирість, не забудемо, ще прийдемо.

06.04.2009 р.

Шановна Надія Михайлівна!

Дякуємо Вам за отримані знання та навички, підвищення нашої самооцінки та приємно проведений час.

Наша група ніколи не забуде тих позитивних емоцій, які отримали під час занять.

Бажаємо Вам здоров’я, стабільності, а також успіхів у всіх починаннях.

Ірина, Оксана, Тарас, Оксана, Інна, Ліля

Висловлюємо вдячність за отримані знання і гарно проведений час.

20.03.2009 р.

Коля, Надя, Катя, Надя

Шановні Надія Михайлівна, Ірочка та Настя!

Група, яка закінчує навчання 23 лютого 2009 р., в цей святковий і сонячний день висловлює велику вдячність за отримані знання. Тому що знання – це скарб, який ніхто не вкраде і загубити його неможливо. Знання – це вище, ніж будь-яке матеріальне благо.

Дякуємо Вам за терпіння і підхід до кожної з нас, таких різних характерів.

Здоров’я всім Вам, благополуччя, радості та успіхів!!!

Наталя, Лєна, Оксана, Оксана

Вдячні Вам за терпіння, розуміння. Вибачте Тараса за крісло. Ми Вас полюбили і привикли. Дякуємо за навчання.

06.02.2009 р.

Оля, Андрій, Тарас Петрович

Шановна Надія Михайлівна, вдячна Вам за отримані знання, за Ваші старання, працю з нами. Ще багато Вам учнів і хороших людей в житті.

14.01.2009 р.

Мончук І.

Щиро вдячний Вам за ваші навчання!

Група, яка закінчила 28.11.2008 р. курси бухгалтерії, щиро вдячні за цікаво проведену науку, за отримані знання і досвід.

Бажаємо Вам хороших студентів, процвітання фірми, вдячних та задоволених клієнтів.

Щастя, радості, благополуччя, і всього-всього найкращого.

Хай щастить!!!

Оксана, Оля, Іра, Тетяна, Альона

Успіхів у подальшій роботі.

Лєна

Щиро вдячна за отримані перші знання в сфері бухгалтерського та податкового обліку!!!

Надіюся, що зумію їх використати в майбутньому.

А Вам бажаю – процвітання, розвитку, достатку!

Оля

Шановні Надія Михайлівна та Ірина! Дякуємо Вам за такий хороший курс, який справді допоміг порозумітися з бухгалтерією.

Бажаємо Вам вдячних та кмітливих учнів, побільше клієнтів.

Хай щастить!

 

Світлана, Галя, Таня

Велика подяка Надії Михайлівні та Олі за терплячість, індивідуальний підхід до кожного слухача курсу, доступність викладення інформації.

Бажаємо Вам багато задоволених і вдячних клієнтів, процвітання компанії. А також особистого достатку, здоров’я, всіх благ.

 

Вінявська Оксана, Терелович Олеся

Дуже вдячні Вам, Надії Михайлівні та Ользі Степанівній за індивідуальний підхід до кожного з нас та здобуття професійних навичків у сфері бухгалтерського обліку.

Шкода, що курси вже закінчились…

Бажаю Вам непохитної віри Вашого кар’єрного росту.

Good luck!!!

12.11.2007 р.

Юлія Гімон та Палчук Лілія

Щиро вдячна Олі та Надії Михайлівні за терплячість при поясненні, доступність, а найголовніше за створення дружньої атмосфери на заняттях. Завдяки Вам в мене додалося впевненості у своїх силах.

Бажаю Вам довгих літ роботи, багато-багато талановитих учнів, розвитку.

Залишайтесь і далі найкращими.

12.11.2007 р.

Настя Губіцька

Працівникам консалтингової компанії «БІЗНЕС-ЦЕНТР-ОРІЄНТИР»

Ми, слухачі курсів «Бухгалтерський облік на підприємствах малого бізнесу» вдячні за прекрасно організований курс навчання.

Від викладання матеріалу, який начитала нам Надія Михайлівна, – ми просто в захваті.

Бажаємо Вам подальших успіхів.

Любецька Леся, Новосельська Ольга, Макодрай Ольга, Аззі Світлана

18.04.2007 р.

Щиро вдячні за курс бухгалтерського обліку. Перший раз зустрічаємося з такою методикою викладання, коли ніякої «водички», все по суті. Дякуємо за людське спілкування.

Надія Михайлівна, успіхів Вам!

Так тримати!

Дмитренко О.В., Іващук С.Я., Фесич Ю.М.

13.03.2007 р.

            Дуже дякую за цікавий курс Бухгалтерського обліку! Надія Михайлівна, дякую Вам за розуміння, терпіння, підтримку, за знання!

Новик Діана

10.12.2006 р.

            Щиро дякуємо Надії Михайлівній за навчання. Таку жінку як Ви ми бачимо перший раз. Ви для нас стали авторитетом. Ми дуже вдячні за знання, які Ви дали нам.

Бажаю Вам успіхів у роботі, сім’ї. Міцного здоров’я, і щоб Ви залишалися такою доброю, гарною і веселою як Ви є.

Степанюк М. П., Даниленко Л.Г., Петренко З.В.

26.10.2006 р.

            Щиро дякуємо Тані за лаконічне викладення матеріалу. Кожне заняття додавало не лише нову інформацію, але і чудовий настрій і задоволення від спілкування. Серед позитивних сторін можна відмітити гнучкий графік занять. Проте є один недолік – курси пройшли надто швидко. А хотілося б в подальшому спілкуватися з Вами.

Бажаємо подальших успіхів і кар’єрного росту !!!

18.10.2006 р.

Шановна Надія Михайлівна!!!

В цей святковий для нас, а для Кіт І.М. одночасно незабутній день, хочемо скласти Вам слова подяки за Вашу клопітку працю, за посмішки добрі та доброзичливість, і звичайно за терпіння та знання, які Ви допомогли нам закріпити.

ДЯКУЄМО!!!

І хочемо Вам побажати міцного здоров’я, людського щастя, радості від дітей, сімейного благополуччя та здійснення всіх потаємних бажань.

Нехай Матір Божа Вас охороняє, а Ісусик з неба щастя посилає на довгі і щасливі роки життя !!!

Кіт І. М.

Дякуємо нашому викладачу Надії Михайлівні за надані нам знання, за розуміння, терпіння та доброзичливість.

Бажаю Вам багато хороших учнів та приємної атмосфери.

06.09.2006 р.

Оля, Леся, Іра, Свєта

Хочу висловити свою вдячність за розуміння і приємне проведення часу!

Приношу подяку тренеру Тетяні за вміння працювати з молодими людьми, тактовно і зрозуміло подавати матеріал та створювати позитивну атмосферу протягом роботи.

14.04.2006 р.

Дякую Тетяні за приємне проведення часу на протязі двох з половиною тижнів, проведення занять на високому рівні і розуміння. Щиро бажаю успіху в кар’єрному рості.

Дякую Квасниці Тетяні за прекрасне навчання 1С Бухгалтерії. Вражена доступністю викладання, простотою подання інформації, позитивною атмосферою.

Щиро бажаю успіхів в кар’єрі й подальшого вдосконалення.

14.04.2006 р.

Куліш Н.В.

Дуже дякуємо Вам за високий рівень і доступність навчання. Бажаємо успіхів і процвітання в Вашій діяльності.

 

Іра М., Фриз О., Сивак П., Євчук О.

Дякуємо Надії Михайлівні за терпіння, розуміння, доброзичливість.

Вражені високим професіоналізмом, вмінням створити атмосферу, яка сприяє мисленню, ефективному засвоєнню знань, бажанню бути на висоті у професійному плані.

Бажаємо успіхів і процвітання у бізнесі, особистого щастя і здоров’я – Надії Михайлівні, донечкам і онучкам.

Після занять я стала більше впевнена в собі, і зрозуміла, що навчатися ніколи не пізно. Потрібне тільки бажання. Дякую Надії Михайлівні за постійну підтримку і доброзичливість.

19.02.2006 р.

 

Пюрецька О.Я., Хмелюк О.В., Крупка Н.З.

Щиро дякую Вам за терпіння, наполегливість і старання, з якою Ви нас навчали всіх премудростей бухгалтерського обліку. Бажаю, щоб у всіх Ваших учнів всі ці знання не пропали даром і принесли їм задоволення вибраною професією.

Веселих Різдвяних та Новорічних свят.

26.12.2005

Костецький Андрій

Я вдячна вам за знання, які ви мені дали, буду намагатися їх використати.

Бажаю Вам успіхів, хороших студентів і багатих клієнтів.

Оля

Щиро вдячні за навчання, за «класно» проведений час!

Веселих свят!!!

26.12.2005 р.

Дякуємо за знання, які ви нам надали. Ми використаємо їх, як тільки зможемо (сповна). Бажаємо вам приємних Новорічних свят.

26.12.2006 р.

Марамзіна І.І.

18.11.2005 р.

            Мені дуже сподобались комп’ютерні курси. Особливо працювати в Internet.

Успіхів у роботі!!!

Зазуляк Ірина

Дякуємо за навчання на курсах, за цікаво проведений час, за знання.

Дуже приємно було познайомитися з Вами. Дуже вдячний за терпимість, за дійсно проведений цікаво час, за професійність, за те, що «зрухали» з місця мої знання. Я впевнений, що використаю всі отримані знання і в майбутньому себе удосконалюватиму.

Дякую.

Моравський Ігор

           Дуже вдячна «Бізнес-центру Орієнтир» за професійний підхід до нашого навчання, за терплячість до нас, за хороше ставлення до всіх і до кожного зокрема.

Обов’язково порадимо співробітникам відвідати Ваші курси.

10.10.2005 р.

Фірма «Мандри»

Дякуємо за проведені курси 1С Бухгалтерія. Дуже цікаво, сподіваємося, що застосуємо свої знання в роботі і практиці.

27.09.2005 р.

Я Вам дуже вдячна за такі хороші отримані знання. Сподіваюсь, вони мені знадобляться у подальшій роботі менеджера. Дякую Вам за Вашу плідну працю, яку Ви пропрацювали зі мною.

11.09.2005 р.

Галина Іванівна!

Дякуємо Вам за одержані знання на курсах. Щиро дякуємо за Ваші пояснення та настанови.

Наталя Дедів, Оксана Михалович, Ірина Качанова

31.07.2005 р.

            Надія Михайлівна!

Дякуємо Вам за веселі, насичені дні. Обіцяєм всі отримані знання використовувати на практиці. Хочемо, щоб це був лише початок нашої співпраці.

Наталя Скалій, Олег Сивак, Оксана Буряк, Борис Семчишин

Надія Михайлівна!

Вітаємо Вас із випуском ще однієї групи, плеяди бухгалтерів, майбутніх професіоналів своєї справи. Ми не пошкодували, що поміняли наш літній відпочинок на заняття на Ваших курсах. Червень і липень були справді гарячими місяцями.

Щиро дякуємо за Ваші вкладені знання, терпіння, натхнення до праці. Бажаємо успіхів у подальшій діяльності.

Нагорна Оля, Ільчишин Галина, Пашовська Таня, Дубова Юлі

Цікаві курси! Бажаємо вам процвітання та успіхів.

25.06.2005 р.

Успіхів у роботі, велике «дякуємо»!!!

Курси 1С дуже цікаві, будемо рекомендувати знайомим!

Дякуємо за проведені курси 1С Бухгалтерія, за розуміння і доступно викладений матеріал, гарних Вам курсантів у майбутньому і фінансового добробуту, успіхів!!!

07.06.2005 р.

Ми приєднуємося до всіх побажань і подяк, які адресовані Тетяні!

18.05.2005 р.

Дякуємо за гарно організовані, витривалі, з боку викладання, курси, з яких ми винесли якщо не більше, то принаймні не менше знань, ніж за весь період навчання в інституті.

22.04.2005 р.

Мартинюк Р.В.

Дуже задоволені рівнем викладання. Обов’язково при нагоді порекомендуємо знайомим.

Дякуємо за витримку, розуміння!

13.04.2005 р.

Щиро вдячна за терпіння тренеру Тетяні у викладанні тренінг-програми людині, яка не має детального поняття про бухгалтерію. Дякую за її тактовність, доступність пояснення та доброзичливість.

06.04.2004

Купневич С.Р.

Особиста подяка Надії Михайлівні за проведений тренінг.

Живе спілкування з учасниками тренінгу і бажання посіяти зерно науки принесе свої плоди. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

27.03.2005 р.

Цунер Л.

Співпраця з Бізнес-Центром «Орієнтир» продовжує приносити користь та задоволення. Щиро дякую!

27.03.2005 р.

Роман Кузимич

Щиро вдячна Надії Михайлівні за допомогу в пошуку роботи і в допомозі по вдосконаленню знань (швидкому освоєнню програми 1С, програми XL), а також за тренінг «Управління фінансами малого бізнесу».

Успіхів Вам!!!

27.03.2005 р.

Ми дуже вдячні, що є така фірма, яка допомагає працівникам стати найкращими бухгалтерами. Дякуємо тренеру Тетяні за навчання.

Живіть і процвітайте!!!

Дякуємо нашому тренеру Тетяні за навчання, за особистий підхід до кожного із нас, за доступне пояснення програми. Бажаємо міцного здоров’я, щоб на обличчі завжди була усмішка і фінансового збагачення.

18.03.2005 р.

Щиро дякуємо Надії Михайлівні за цікавий бізнес-тренінг, який в майбутньому допоможе в нашій роботі з клієнтами. Віримо, що ваші тренінги будуть приносити багато користі іншим.

Сподіваємось на наші зустрічі ще неодноразово.

Працівники ТОВ «Лілея»

Дякуємо директору Надії Михайлівні та тренеру Ігорю Олеговичу за професіоналізм, доступність викладання матеріалу, вдалу обрану методику викладання, що дозволило нам поглибити знання з бухгалтерського обліку.

Бажаємо процвітання в бізнесі.

16.02.2005 р.

Дякуємо за отримані знання!!!

ДП «ЄвроСтиль», СМП «Домекс»

Насправді, я не дуже вірив в те, що за такий короткий термін можна осягнути таку масу матеріалу, але пройшовши курси, мої сумніви розвіялись. Дякую Вам за те, що Ви є і допомагаєте нам вдосконалюватись.

04.02.2005 р.

Леонід

Дякую Вам за науку, і хочу, щоб Ваш досвід і знання ще багатьом допомогли змінити на краще своє життя.

Хотілося б завжди підтримувати з Вами зв’язки.

Бажаю Вам щастя і професійного зростання. Будьте щасливі!

04.02.2005 р.

Людмила

Курси остаточно підтвердили пріоритетність бухгалтерського обліку та самодостатність людей, які наділені даром осягнути його. Дуже задоволений, дякую щиро.

04.02.2005 р.

Дуже дякую Вам за Ваш час, зусилля і терпіння. За те, що ввели мене у світ комп’ютерної техніки. Бажаю подальшого успіху.

01.02.2005 р.

Дмитро Український

Дякуємо за курси 1С Бухгалтерії, за тренера Тетяну, яка з порозумінням до нас відносилась.

17.01.2005 р.

Дякую за цікаво викладені курси «1С Бухгалтерія» приємному викладачу Тетяні.

17.01.2005 р.

Дякуємо директору Надії та тренеру Тетяні, а також татові та мамі, Богові та Помаранчевій революції за те, що ми так довго і плідно, сумлінно і досконало, цілеспрямовано і впевнено, нарешті стали фахівцями-початківцями по бухобліку.

P.S. Ми до Вас ще прийдемо.

23.12.2004 р.

            Дякуємо за проведений курс 1С Бухгалтерія, за змістовне пояснення матеріалу, кваліфікований спосіб викладання.

20.12.2004 р.

Дякуємо за навчання. Було дуже приємно проводити з вами час. Бажаємо Вам успіхів і побільше хороших учнів.

14.12.2004 р.

Дякуємо за проведений курс 1С Бухгалтерія. Дуже цікаві курси, багато корисної інформації щодо бухгалтерського обліку.

01.12.2004 р.

Хочемо висловити свою вдячність Надії Михайлівні та Ігорю Олеговичу за проведені курси бухгалтерського обліку.

З Вашою допомогою ми не лише збагатили свої знання у даній сфері, але й зрозуміли, що бухгалтерський облік – це ще й творча робота, яку необхідно виконувати з бажанням і задоволенням.

Бажаємо Вам успіхів і натхнення у Вашій потрібній для людей справі.

10.11.2004 р.

Самок Світлана, Клімова Оксана

Дуже вдячна Надії за навчання, за терпіння, за людяність, за те, що вмію вже самостійно працювати на комп’ютері. Це так чудово! Надя, бажаю Вам бути завжди такою, якою Ви є.

15.09.2004 р.

Божип С.В.

Дякую, Надія, за проведений курс навчання. Мені було дуже приємно і легко навчатись під вашим керівництвом. Всього вам найкращого! Мені дуже сподобалось, буду радити друзям та знайомим.

15.09.2004 р.

Юля

Дуже задоволена курсами «1С Бухгалтерія», особливо задоволена викладанням Надії Михайлівни!

Дякую!

02.09.2004 р.

Віятик Марина

Спасибі за проведений курс навчання, за надану кваліфіковану допомогу при виникаючих питаннях.

02.09.2004 р.

Enter quote text here

Безмежно вдячні за знання, які отримали під час тренінгу «1С Бухгалтерія». Ми щиро вірим, що знання, які ми отримали завдяки вашій кваліфікованій допомозі, нам згодяться у житті.

Всього найкращого і здібних, вдячних учнів.

01.09.2004 р.

Щиро вдячні за доступність та цікавість викладення курсів «Бухгалтерський облік», які проводила Надія Михайлівна. Ми впевнені, що знання, отримані нами, допоможуть нам стати справжніми досвідченими бухгалтерами.

Курс 20.07 – 20.08.2004 р.

Курси 1С Бухгалтерія потрібні не тільки для початківців, але і для працівників, які займаються в сфері бухгалтерського обліку і аудиту.

20.04.2004р.

Click here to change this text

Name

Click here to change this text

Name
Замовити дзвінок