Чи може працівник взяти щорічну відпустку менше 14 календарних днів?

Чи може працівник взяти щорічну відпустку менше 14 календарних днів?
Чи може працівник взяти щорічну відпустку менше 14 календарних днів?
 
Норми про поділ щорічної відпустки на частини містяться у ч. 1 та 2 ст. 12 Закону України “Про відпустки”. Згідно з законом, поділити щорічні відпустки на частини можна. Головна умова — одна частина відпустки має бути не менше 14 календарних днів. Невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.
 
Також у законі про відпустки не сказано, що частина у 14 днів має бути надана в першу чергу. Тож, якщо відпустка складає 24 календарних днів, то можуть бути різні варіанти її використання, наприклад, такі:
 
Варіант 1: 5 днів +2 дні + 14 днів + 1 день + 2 дні;
Варіант 2: 14 днів + 10 днів;
Варіант 3: 10 днів + 14 днів;
Варіант 4: 5 днів + 14 днів + 5 днів тощо.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Законодавством не передбачені умови щодо надання невикористаної частини відпустки з дня тижня, що настає за днем закінчення попередньої використаної її частини (лист Мінпраці від 26.02.2008 р. № 87/13/84-08).
 
Також зверніть увагу, що, на думку Мінсоцполітики, нормою ст. 12 Закону про відпустки передбачено можливість поділу щорічної відпустки на частини, а не обов’язок роботодавця поділити її на частини, як того бажає працівник.
 
Працюючий лайфхак для тих, хто бажає підтягти «хвости» по відпустках, – надання відпустки по 2–3 дні, щоб вони захоплювали вихідні. При цьому і працівник не в програші, бо фактично отримує оплачувані вихідні. При такому використанні не є порушенням початок відпустки з вихідного дня, або закінчення її у вихідний день.
 
У випадку поділу щорічної відпустки на частини матеріальна допомога може виплачуватися працівникові при наданні однієї (будь-якої) частини щорічної відпустки за заявою працівника незалежно від кількості днів такої відпустки
 
Не підлягають поділу відпустки, що не є щорічними:
– додаткова відпустка «на дітей» (див. лист Мінсоцполітики від 12.05.2015 р. № 256/13/116-15 // «Бухгалтерія: бюджет», № 27/ 2016, с. 13);
– «бойова» відпустка (ст. 162 Закону про відпустки);
«чорнобильська» відпустка;
– відпустка для підготовки та участі в змаганнях (ст. 161 Закону про відпустки).

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Замовити дзвінок