5757567
Вітаємо бухгалтерів з професійним святом ! Шановні друзі і колеги, бажаємо вам гарного настрою, здоров’я і душевного спокою!

7 цікавих фактів з історії бухгалтерії:

1. Ще в Стародавній Індії існували фахівці, які займалися обліком ведення сільськогосподарського виробництва. Але як самостійний вид діяльності професія бухгалтера сформувалася в XV столітті в Священній Римській імперії.
2. «Батьком» сучасної бухгалтерії вважається венеціанський математик Лука Пачолі. Він описав в 1494 році процедуру ведення бухгалтерського обліку, виведення балансу, ввів спеціальні терміни та знання, необхідні для роботи бухгалтера.
3. Слово «бухгалтер» походить від німецьких слів Buch – книга і Halter – тримач. Назва професії дуже точно відображає специфіку роботи бухгалтерів в епоху Середньовіччя, адже в ті часи дані про надходження і витрату матеріальних цінностей та грошових коштів заносилися в спеціальну книгу.
4. Недивлячись на те, що основи бухгалтерії мало змінилися за останні 500 з гаком років, існує 4 школи бухгалтерського обліку, кожна з яких практикує свої підходи до роботи – італійська, французька, німецька та англо-американська.
5. Якщо вірити статистиці, 86% співробітників сучасної бухгалтерії – жінки. У ФІДОБАНКу, наприклад, цей показник ще вищий – понад 96%.
6. В Україні день бухгалтера відзначається 16 липня, оскільки саме в цей день в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні». А Міжнародний день бухгалтера відзначається 10 листопада.
7. Відповідно до стандартів Міжнародної асоціації бухгалтерів, до професійних бухгалтерів відносяться також аудитори, фінансові директори та податкові консультанти.

Вітаємо всіх бухгалтерів з професійним святом!
Бажаємо, щоб цифри Вас любили і складалися в потрібні Вам суми!


 

Оголошується набір у денну та вечірню групи з курсу: “Бухгалтерський та податковий облік”, на серпень-вересень!!!

Вивчається від азів до складання фінансової та податкової звітності з використання практичних кейсів.

Після проходження курсу Ви будете вміти:

  • Складати бухгалтерський баланс та вносити зміни в активі/ пасиві балансу.
  • Відображати операцій різних типів .
  • Використовувати прийоми узагальнення й перевірки записів по рахунках – складання оборотних відомостей.
  • Проводити облік грошових коштів, розрахунків з оплати праці, дебіторської та кредиторської заборгованості, основних засобів, витрат, доходів та фінансових результатів діяльності підприємства.
  • Проводити облік розрахунків за податками і платежами.

Курс триває 2 місяці, 3 рази у тиждень (понеділок, середа, п’ятниця), по 3 години.
Денні групи з 13 по 16 год. і вечірні з 19 по 22 год. При закінченні курсу видається Сертифікат. Для кращих студентів можливе працевлаштування!


Тепер ми є на VIBER 068 863 15 41- Бізнес-центр

unnamed


27 квітня отримали сертифікати з курсу “1С: Бухгалтерія 8.2”
Успіхів вам!!!
27.04.16